MultiBlock (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Block type
ar: نوع الصندوق
