MultiBlock (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Block type
ca: Tipus de bloc
