MultiBlock (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Block type
de: Blocktyp

en: Instances
de: Instanzen

en: Manage Instances
de: Ausprägungen verwalten
