MultiBlock (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Instances
gl: Instancias
