MultiBlock (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება
