MultiBlock (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау
