MultiBlock (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
