MultiBlock (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Instances
pl: Instancje

en: Instance Title
pl: Tytuł egzemplarza

en: Original Block Title
pl: Tytuł oryginalnego bloku

en: Manage Instances
pl: Zarządzaj instancjami

en: Allows the creation of multiple instances of blocks
pl: Pozwala tworzyć wiele instancji bloków
