MultiBlock (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก
