MultiBlock (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Block type
vi: Kiểu khối
