MultiBlock (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази
