MultiBlock (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Block type
cs: Typ bloku
