MultiBlock (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
