MultiBlock (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Block type
lv: Bloka veids
