MultiBlock (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
