MultiBlock (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Instances
oc: Instàncias
