MultiBlock (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
