MultiBlock (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Block type
fa: نوع بلاک
