MultiBlock (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Instances
uk: Екземпляри

en: Edit Instance
uk: Редагувати Елемент
