MultiBlock (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས
