MultiBlock (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Block type
da: Bloktype
