MultiBlock (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Instances
fi: Instanssit
