MultiBlock (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Instances
hu: Példányok
