MultiBlock (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Block type
ja: ブロックタイプ

en: Instances
ja: インスタンス
