MultiBlock (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
