MultiBlock (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Instances
sk: Inštancie
