MultiBlock (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు
