MultiBlock (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں
