MultiBlock (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Block type
az: Blok növü
