MultiBlock (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw
