MultiBlock (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Block type
he: סוג בלוק
