MultiBlock (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre
