MultiBlock (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Block type
pt: Tipo de bloco

en: Instances
pt: Instâncias
