MultiBlock (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Instances
tr: Örnekler

en: Add Instance
tr: Örnek ekle

en: Original Block Title
tr: Özgün Blok Başlığı

en: Original Module
tr: Özgün Eklenti

en: Manage Instances
tr: Örnekleri yönet
