Multifield (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
