Multifield (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
