Multifield (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
pl: Te ustawienia odnoszą się do pola %field, gdziekolwiek jest używane.

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Hide blank items
pl: Ukryj puste elementy
