Multifield (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit
