Multifield (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
ar: يتم تطبيق هذه الإعدادات على الحقل %field في كل مكان يستخدم فيه.

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
