Multifield (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
ca: Aquests paràmetres s'apliquen al camp %field a qualsevol lloc que s'utilitzi.

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: View mode
ca: Mode de visualització
