Multifield (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Machine name
cs: Strojový název

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
cs: Tato nastavení platí pro pole %field, kdekoliv je použito.

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: View mode
cs: Režim zobrazení
