Multifield (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล

en: View mode
th: โหมดของวิว
