Multifield (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
et: Need seaded kehtivad väljale %field kõikjal, kus seda kasutatakse.

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: View mode
et: Kuvarežiim
