Multifield (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta
