Multifield (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Fields
is: Svæði
