Multifield (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
