Multifield (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
jv: Setélan iki ditrapaké marang field %field nang endi waé dienggo.

en: Manage display
jv: Nata tampilan
