Multifield (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
km: ការកំណត់​ទាំង​នេះ​អនុវត្ត​ជា​មួយ​វាល​ %field ​នៅ​គ្រប់​ទីកន្លែង ដែល​វា​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
