Multifield (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
