Multifield (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
uk: Ці налаштування застосовуються до поля %field всюди, де воно використовується.

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Remove item callback
uk: Видалити зворотний виклик елемента

en: Hide blank items
uk: Приховувати порожні елементи

en: A blank item is always added to any multivalued field's form. If checked, any additional blank items are hidden except of the first item which is always shown.
uk: До форми з багатозначним полем завжди додається порожній елемент. Якщо позначено, то будь-які порожні елементи, за винятком першого, будуть приховані.

en: Administer multifields
uk: Адміністрування складених полів

en: Add, edit, or delete multifields.
uk: Додавання, редагування або видалення складених полів.

en: View mode: @view-mode
uk: Режим перегляду: @view-mode

en: Field cardinality in multifields is limited to one value despite this setting.
uk: Розмірність підполів в складеному поле обмежена одним значенням незалежно від цих налаштувань.

en: Provides a combo field type.
uk: Забезпечує складений тип полів.

en: Field type machine name
uk: Машинна назва типу полів

en: Subfields
uk: Підполя

en: Used as field in
uk: Використовується як поле у

en: Manage subfields
uk: Керування підполями

en: No multifield types available.
uk: Доступні типи складених полів відсутні.

en: The unique ID for this multifield type.
uk: Унікальний ідентифікатор для цього складеного поля.

en: Save and add subfields
uk: Зберегти і додати підполя

en: The following fields and their respective data will also be removed:
uk: Наступні поля і відповідні їм дані також будуть вилучені:

en: Are you sure you want to delete this multifield type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це складене поле?

en: Saved multifield type %type.
uk: Тип складеного поля %type збережено.

en: Deleted multifield type %type.
uk: Тип складеного поля %type видалено.

en: Multifields
uk: Складені поля

en: Create and manage multifields and their subfields.
uk: Створення складених полів та підполів та керування ними.

en: Add multifield
uk: Додати складене поле

en: Edit multifield
uk: Редагувати складене поле

en: You will not be able to use this multifield until it has at least one subfield.
uk: Ви не можете використовувати це складене поле поки в ньому немає хоча-б одного підполя.

en: A multifield with only one subfield does not make a lot of sense. You should add more fields or just use a normal field.
uk: Складене поле тільки з одним підполем не має сенсу. Вам необхідно додати ще підполя або використовувати поле звичайного типу.

en: The Field UI module must be enabled to add fields to the multifield.
uk: Для додавання підполів в складене поле необхідно включити модуль Інтерфейс поля (Field UI).
